Pufs ar golabāšanas kasti Rockfort, pelēkbrūnā krāsā, 55x55x43cm
ID: 2000000844961
Atlaide 20 %
€ 135,20
€ 169,00
Preces informācija
Preces informācija
Funkcionāls pufs maigā pelēkbrūnā krāsā, ne tikai ērtai sēdēšanai, bet arī dažādu mantu uzglabāšanai. Pufa krāsa ļauj to novietot dažādos interjeros un tas joprojām lieliski saderēs ar iekārtojumu. Pufs ir alternatīvs risinājums atpūtas krēslam un būs praktisks ikvienā mājokļa telpā.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 43 cm |
| Platums: | 55 cm |
| Garums: | 55 cm |
| Svars: | 9.6 kg |
| Piegādes laiks: | 3-6 darba dienas |
| Izņemšana veikalā: | 1 dienas laikā |
| Saņemšana noliktavā: | 4-8 darba dienas |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda