Magnifier, H3x25.5x10.2cm
ID: 2000000981178
€15.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Pearl |
| Height: | 3 cm |
| Width: | 10.2 cm |
| Length: | 25.5 cm |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda