Palielināmais stikls, H3x25.5x10.2cm
ID: 2000000981178
€ 15,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Perlamutra |
| Augstums: | 3 cm |
| Platums: | 10.2 cm |
| Garums: | 25.5 cm |
| Svars: | 0.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda