Candy jar, glass, 1.8 L, H20cm, D18.5cm
ID: 3560238555361
€29.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 20 cm |
| Width: | 19.5 cm |
| Length: | 19.5 cm |
| Volume: | 1800 ml |
| Weight: | 1.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda