Saldumu trauks, stikls, 1.8L, H20cm, D19.5cm
ID: 3560238555361
€ 29,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 20 cm |
| Platums: | 19.5 cm |
| Garums: | 19.5 cm |
| Tilpums: | 1800 ml |
| Svars: | 1.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda