Side table Masha, D43cm H62cm
ID: 4025621864493
€769.00
Product details
Product details
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 62 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 43 cm |
| Weight: | 22.4 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda