Sānu galdiņš Masha, D43cm H62cm
ID: 4025621864493
€ 769,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 62 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Garums: | 43 cm |
| Svars: | 22.4 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda