Table Lia, copper antique, H50xD32cm
ID: 2000001033678
Discount 50 %
€29.50
€59.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Brown |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 32 cm |
| Length: | 32 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Dandy SK-15, green/brown, H91x125x75cm, seat height 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€153.30
€219.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda