Table lamp Feather Palm, white, H60cm, E27 35W(MAX)
ID: 4025621537458
Bulbs are not included.
€259.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Height: | 60 cm |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda