Decorative tray Fullen L, metal, 40x26.7cm H5.2cm
ID: 2000001126554
€23.90
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 5.2 cm |
| Width: | 26.7 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda