Mirror Igris, H164x74x2cm
ID: 2000001073261
Discount 50 %
€51.21
€102.42
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 164 cm |
| Width: | 2 cm |
| Length: | 74 cm |
| Weight: | 12.3 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel