Mirror Iza, gold tinted glass, round, D90x4cm
ID: 2000000970240
Attention: tinted glass!
Discount 30 %
€71.69
€102.42
Product details
Attention: tinted glass!
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 90 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel