Peegel Iza, kullaga toonitud klaas, ümmargune, D90x4cm
ID: 2000000970240
Tähelepanu: toonitud klaas!
30 % allahindlus
€ 71,69
€ 102,42
Toote kirjeldus
Tähelepanu: toonitud klaas!
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel