Ehtekarp Gold glass, ruut, H6.5x20.2x20.2cm
ID: 3560238652251
30 % allahindlus
€ 13,55
€ 19,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 6.5 cm |
| Laius: | 20.2 cm |
| Pikkus: | 20.2 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel