Seinakell Cleopatra, peegel, D56cm
ID: 2000000962399
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Aku tüüp: AA
€ 56,45
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Aku tüüp: AA
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must-valge |
| Kõrgus: | 56 cm |
| Pikkus: | 56 cm |
| Kaal: | 4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO NEXTIME |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel