Seinakell Like Umbrella Chrome, D-100x6cm
ID: 4025621301998
Aku tüüp: 1x AA (LR6) ei kuulu
€ 71,77
Toote kirjeldus
Aku tüüp: 1x AA (LR6) ei kuulu
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 6 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Vincento jalapinggiga, roosa-beež, 360 kraadi pööratav, 92.5x78.5x100cm, istumisosa kõrgus 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€ 257,26
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel