Seinakell Leonardo, valge/ kuldne värvi, D48.5x4.5cm
ID: 4025621520528
Patarei liik: AA.
€ 111,29
Toote kirjeldus
Patarei liik: AA.
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 48.5 cm |
| Laius: | 4.5 cm |
| Pikkus: | 48.5 cm |
| Kaal: | 1.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Landsem 20, hallikaspruun/liivakarva, H104x52x50.5cm, istumisosa kõrgus 75cm
104 cm 52 cm 50.5 cm
€ 76,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel