Seinakell Mondena, D60x3cm
ID: 2000001129753
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
30 % allahindlus
€ 27,04
€ 38,63
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 60 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 2.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel