Peegel Balla, must, H179x68x35cm
ID: 2000001085707
20 % allahindlus
€ 85,81
€ 107,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 179 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 68 cm |
| Kaal: | 16 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel