Seina peegel Indre, šampanja värv, D75x5cm
ID: 5207252000306
30 % allahindlus
€ 39,52
€ 56,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 75 cm |
| Kaal: | 6 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel