Peegel Imari, šampanja värvi, 50x130cm
ID: 2000001168851
30 % allahindlus
€ 24,05
€ 34,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 130 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 8.4 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel