Peegli komplekt 3 Lida, H47x37x0.3cm
ID: 3560232682421
30 % allahindlus
€ 26,53
€ 37,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 47 cm |
| Laius: | 0.3 cm |
| Pikkus: | 37 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel