Põrandapeegel Insch, hõbedane raam H150x45cm
ID: 2000000969763
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 150 cm |
| Pikkus: | 45 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivanilaua komplekt Jarny, 2 tk., valge, metall, D60cm H42cm, D40cm H55cm
42 cm 60 cm 60 cm
€ 145,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel