Seina peegel Iza, hõbedane värv, D80x4cm
ID: 2000000984681
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 7 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel