Lauapeegel, pööratav, must, H30x15.2x12.8cm
ID: 3560233528841
30 % allahindlus
€ 12,02
€ 17,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Peegelklaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 30 cm |
| Laius: | 12.8 cm |
| Pikkus: | 15.2 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel