Põrandavalgusti Trapo, must/kuldne, H165x50x35cm E27 60W(MAX)
ID: 2000001022733
€ 59,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 165 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 5.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Navelli double, roosa, 125x64x74cm, istumisosa kõrgus 40cm
74 cm 125 cm 64 cm
€ 247,74
€ 309,68
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel