Tualettlaud peegliga Franca, LED, H90x40x135cm
ID: 2000000999098
Peegli läbimõõt: 40 cm
50 % allahindlus
€ 94,35
€ 188,71
Toote kirjeldus
Peegli läbimõõt: 40 cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 135 cm |
| Kaal: | 25 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Darlington, hall, samet, H106x70x64cm istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
Tool Silandro, pöörlev, sinine, 83x76x79cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 76 cm 79 cm
€ 114,03
€ 162,90
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel