Day sofa Wedelphi-80, H91x80x166cm, seat height 38cm
ID: 2000001104620
Discount 50 %
€387.50
€775.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | MDF |
| Material: | Polyester |
| Color: | Orange |
| Height: | 91 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 166 cm |
| Seat height: | 38 cm |
| Weight: | 31.6 kg |
| Fabric: | Palladium 09 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda