Zvilnis Wedelphi-80, H91x80x166cm, sēdvirsmas augstums 38cm
ID: 2000001104620
Atlaide 50 %
€ 387,50
€ 775,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Oranža |
| Augstums: | 91 cm |
| Platums: | 80 cm |
| Garums: | 166 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 38 cm |
| Svars: | 31.6 kg |
| Audums: | Palladium 09 |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda