Wall clock Miranda, D50x3.5cm
ID: 2000001071540
€34.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Black |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 3.5 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda