Sienas pulkstenis Miranda, D50x3.5cm
ID: 2000001071540
€ 34,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 50 cm |
| Platums: | 3.5 cm |
| Garums: | 50 cm |
| Svars: | 2.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda