Music jewelry box Summer, pink, H12.5x19.2x15.5cm
ID: 3560232573118
€17.90
Product details
Product details
| Material: | Cardboard |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Pink |
| Height: | 12.5 cm |
| Width: | 15.5 cm |
| Length: | 19.2 cm |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda