Mūzikas rotaslietu kastīte Summer, rozā, H12.5x19.2x15.5cm
ID: 3560232573118
€ 17,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Kartons |
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 12.5 cm |
| Platums: | 15.5 cm |
| Garums: | 19.2 cm |
| Svars: | 0.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda