0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Table mirror Horano with LED AC 230V, D70x6.5cm
ID: 5905248133846
€269.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Height: | 70 cm |
| Width: | 6.5 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 18 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Wall mirror Iza, round, golden color D80x4cm
80 cm 80 cm 4 cm
€89.00
Available both in the stores and in online-store
Wall mirror Indre, round, champagne color, D75x5cm
75 cm 75 cm 5 cm
€66.00
Available both in the stores and in online-store
Mirror standing Izabella, silver color, H152x35x2.5cm
152 cm 35 cm 2.5 cm
€59.00
Available both in the stores and in online-store
Wall mirror Iza, round, golden color, D100x4cm
100 cm 100 cm 4 cm
€129.00
Available both in the stores and in online-store
Wall mirror Iza, round, black, D80x4cm
80 cm 80 cm 4 cm
€79.00
Available both in the stores and in online-store
Wall mirro Idena, gold color, 50x50cm
50 cm 50 cm
€34.30
€49.00
Available both in the stores and in online-store
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda