Jums jābūt reģistrētam
0
Pirkuma grozs ir tukšs
Aptuvenās piegādes izmaksas
* Detalizēta cena pasūtījumu noformēšanas lapā
KOPĀ
(ieskaitot PVN)
€ 0,00
Galda spogulis Horano ar LED AC 230V, D70x6.5cm
ID: 5905248133846
€ 269,00
Dalīties ar preci:
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 70 cm |
| Platums: | 6.5 cm |
| Garums: | 70 cm |
| Svars: | 18 kg |
| Forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Vairāk līdzīgas preces
Sienas spogulis Iza, apaļš, zelta krāsā, D80x4cm
80 cm 80 cm 4 cm
€ 89,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Sienas spogulis Indre, apaļš, šampanieša krāsā, D75x5cm
75 cm 75 cm 5 cm
€ 66,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Grīdas spogulis Izabella, sudraba krāsa, H152x35x2.5cm
152 cm 35 cm 2.5 cm
€ 59,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Sienas spogulis Iza, apaļš, zelta krāsā, D100x4cm
100 cm 100 cm 4 cm
€ 129,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Sienas spogulis Iza, apaļš, melns, D80x4cm
80 cm 80 cm 4 cm
€ 79,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Sienas spogulis Idena, zelta krāsā, 50x50cm
50 cm 50 cm
€ 34,30
€ 49,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda