Wall mirror Imatra, antique silver colo, 118x118cm
ID: 2000001004418
Discount 30 %
€125.30
€179.00
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Silver |
| Height: | 118 cm |
| Length: | 118 cm |
| Weight: | 25 kg |
| Shape: | Square |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda