Sienas spogulis Imatra, antīka sudraba krāsā, 118x118cm
ID: 2000001004418
Atlaide 30 %
€ 125,30
€ 179,00
Preces informācija
Preces informācija
Grezna un karaliska stila spogulis, kas atgādina krāšņas pils interjeru. Šāds sienas spogulis viennozīmīgi pilda arī dekora funkciju un akcentē telpu. Izgrezno savu guļamistabu, garderobi, vannas istabu, vai priekšnamu! Imatra sērijā pieejami dažādu izmēru un krāsu spoguļi.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 118 cm |
| Garums: | 118 cm |
| Svars: | 25 kg |
| Forma: | Kvadrātveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda