Sideboard Scala, 3 doors, acacia, 144x45x73cm
ID: 2000001043691
Discount 30 %
€524.30
€749.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 73 cm |
| Width: | 45 cm |
| Length: | 144 cm |
| Weight: | 61 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda