Tray with mirror Garden M, golden, 30x20cm H4.5cm
ID: 2000001049501
€29.00
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 4.5 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda