Paplāte ar spoguli Garden M, zelta krāsā, 30x20cm H4.5cm
ID: 2000001049501
€ 29,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Spoguļstikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 4.5 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Svars: | 2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda