Apavu skapis Albany, naturālā krāsa, H140x99x35cm
ID: 5713941375483
Atlaide 20 %
€ 319,20
€ 399,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Tērauds |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 140 cm |
| Platums: | 35 cm |
| Garums: | 99 cm |
| Svars: | 52.8 kg |
| Svara kapacitāte: | 22 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda