Atpūtas krēsls Sanday, taupe, H103x92x82cm, sēdvirsmas augstums 45cm
ID: 2000001091746
€ 270,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 103 cm |
| Platums: | 82 cm |
| Garums: | 92 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 45 cm |
| Rokbalsta augstums: | 50 cm |
| Svars: | 17.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda