Atpūtas krēsls Valdo, pelēks/zelta krāsā, grozāms 360 grādos, H75x101x99cm, sēdvirsmas augstums 40cm
ID: 2000001185971
€ 359,00
Preces informācija
Preces informācija
Sēdvirsma grozās 360 grādos.
Krēsls ir apvilkts ar pelēku audumu kura svars ir 305g/㎡. Sēdekļa konstrukcija satāv no kabatas atsperēm un putām ar blīvumu 28 kg/m³. Krēsla rāmis veidots no eikalipta un splākšņa kurš balstās uz zelta krāsas pamatnes.
| Materiāls: | Poliuretāns |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Saplāksnis |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 99 cm |
| Garums: | 101 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 40 cm |
| Svars: | 33.8 kg |
| Svara kapacitāte: | 120 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda