Atpūtas krēsls Vanesa, zelta 15, grozāms 360 grādos, 84x50xH85, sēdvirsmas augstums 46cm
ID: 2000001110812
Krēsls grozāms 360
€ 259,00
Preces informācija
Krēsls grozāms 360
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 85 cm |
| Platums: | 50 cm |
| Garums: | 84 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 cm |
| Svars: | 22.9 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Oberwart, zelta krasā, H83x47x77cm, sēdvirsmas augstums 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 101,50
€ 145,00
- -30 %
Kosmētikas galdiņš ar spoguli Holwud, balts, MDF/LED gaismas, H140x94x43cm
140 cm 94 cm 43 cm
€ 205,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda