Salokāms krēsls The Boss, H83x45x54cm, sēdvirsmas augstums 42cm
ID: 3664944324843
€ 79,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 83 cm |
| Platums: | 54 cm |
| Garums: | 45 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 42 cm |
| Svars: | 5.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda