Bārs Globuss II, H87cm, D44.3cm
ID: 2000001092415
€ 139,00
Preces informācija
Preces informācija
Bārs globusa formā ir izsmalcināts un funkcionāls risinājums jūsu mājai vai birojam. Unikāls risinājums dzērienu, glāžu vai citu aksesuāru uzglābšanai. Stilīgais dizains un ērta konstrukcija veido to par ideālu papildinājumu jūsu interjeram. Ļaujiet sev izveidot elegantu un mājīgu sūrīti viesu uzņemšanai ar bāra palīdzību.
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 87 cm |
| Platums: | 44.3 cm |
| Garums: | 44.3 cm |
| Svars: | 6.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Biroja krēsls Darlington, samta, pelēks, H106x70x64cm sēdvirsmas augstums 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 149,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda