Servējamais galdiņš Aford, stikla virsma/melnas kājas H75x60x30cm
ID: 5705994949858
€ 55,00
Preces informācija
Preces informācija
Piešķiriet mājoklim jaunu funkcionalitāti ar šo universālo servējamo galdiņu. Tas ir vienkārš savā formā, taču būs gudrs glabāšanas risinājums, kas var kalpot dažādiem mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai tas atrodas virtuvē, dzīvojamā istabā vai vannas istabā, tas ir stilīgs elements, kas izgatavots no caurspīdīga stikla un melna metāla. Lai ratiņi būtu viegli pārvietojami, tiem ir rokturis un 2 riteņi.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 7.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda