Bāra krēsls Arook, grozāms 360 grādos, komplektā 2gab., pelēkbrūns, H109x52x52cm, sēdvirsmas augstums 63-84cm
- -20 %
Cena norādīta par komplektu. Komplektā 2 gab.
Bāra krēsls ir lieliski piemērots ātrai maltītei vai kafijai. Vienlaikus krēsls piedāvā mūsdienīgu stilu jūsu virtuves zonai. Taču polsterējums un kāju balsts padara šo krēslu piemērotu arī garām vakariņām.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 101 cm |
| Platums: | 51 cm |
| Garums: | 46.6 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 73 cm |
| Svars: | 6.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |