Bāra krēsls Landsem 20, pelēkbrūns/smilšu krāsā, H104x52x50.5cm, sēdvirsmas augstums 75cm
ID: 2000001187098
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Augstums: | 104 cm |
| Platums: | 50.5 cm |
| Garums: | 52 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 75 cm |
| Svars: | 8.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda