Vīna pudeļu turētājs Houls 6 pudelēm, H51x27x19.6cm
ID: 2000001122600
Atlaide 40 %
€ 21,60
€ 36,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Āda |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 51 cm |
| Platums: | 27 cm |
| Garums: | 19.6 cm |
| Svars: | 1.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Elektriskais reglaineris Olando, pelēkbrūns, H108-144x93x88-181cm, sēdvirsma H76cm
144 cm 181 cm 93 cm
€ 479,20
€ 599,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda